O firmie

 

 

Firma P.H.U. „Ag-Mar” została założona w 1996r. W 2012 roku przystąpiliśmy do wiodącej na rynku europejskim sieci warsztatów szybkiej obsług „Euromaster” wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. Obecnie nasz zespół tworzy 12 osób, który w każdej chwili jest gotowy do profesjonalnej obsługi zarówno klienta idywidualnego, jak i flotowego. Możemy pochwalić się, iż w każdym roku nasz serwis przechodzi zewnętrzny audyt, który jest przeprowadzony przez niezależną firmę SGS,. Systematycznie co roku wynik audytu podnosimy, a co za tym idzie – podnosimy jakość usług świadczonych przez naszą firmę.
 
Jeśli chodzi o gamę opon, posiadamy w sprzedaży opony do samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych oraz innych. W naszej ofercie posiadamy opony znanych marek: Michelin, BFGoodrich, Kleber, Continental, Goodyear. Personel gotowy jest do udzielenia profesjonalnej porady w zakresie doboru i serwisu ogumienia. Systematycznie podnosimy kwalifikacje oraz wiedzę naszej kadry, a szkolą nas firmy nie byle jakie, m.in.Centrum Szkoleniowe Michelin, Akademia Praktycznych Umiejętności, Tip-Topol – a więc najlepsi z najlepszych.
 
Staramy się dopasować do wymogów dzisiejszych klientów – tzn. klientów świadomych, którzy chcą być obsłużeni profesjonalnie i kompleksowo, ale oczekują też miłej atmosfery i filiżanki dobrej kawy przy tzw.”okazji” bycia w naszym warsztacie. Zakres usług oferowanych przez firmę „Ag-Mar” obejmuje oprócz sprzedaży opon m.in.: piaskowanie i prostowanie felg, naprawę opon na gorąco, przechowywanie opon, napełnianie klimatyzacji, lekką mechanikę samochodów osobowych. Dysponujemy 3 stanowiskami dla pojazdów osobowych oraz 2 stanowiska dla pojazdów ciężarowych. Posiadamy również urządzenie do kontroli i ew. ustawienia geometrii 3D. Od niedawna dysponujemy także SERWISEM MOBILNYM, który jest dostępny 24h. W razie potrzeby jesteśmy gotowi na niesienie pomocy w zakresie obsługi opon ciężarowych.
 

Facebook